Titles you rated
Guns & TalksRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0