Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.5
Boiling PointRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 2.5