Movies
Ratings
227 To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.5 To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.5
 Man in LoveRated ★ 5.0 Man in LoveRated ★ 5.0
 Edge of TomorrowRated ★ 4.0 Edge of TomorrowRated ★ 4.0
 American SniperRated ★ 5.0 American SniperRated ★ 5.0
 Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5 Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
 BattleshipRated ★ 4.0 BattleshipRated ★ 4.0
 The Guard PostRated ★ 4.0 The Guard PostRated ★ 4.0
 X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0 X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
 Lump of SugarRated ★ 5.0 Lump of SugarRated ★ 5.0
 CommitmentRated ★ 5.0 CommitmentRated ★ 5.0
 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
 The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0 The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
 No Mercy for the RudeRated ★ 4.5 No Mercy for the RudeRated ★ 4.5
 TumbleweedRated ★ 5.0 TumbleweedRated ★ 5.0
 Conduct ZeroRated ★ 4.0 Conduct ZeroRated ★ 4.0
 AvatarRated ★ 5.0 AvatarRated ★ 5.0
 Blades of BloodRated ★ 3.5 Blades of BloodRated ★ 3.5
 Tears of the SunRated ★ 5.0 Tears of the SunRated ★ 5.0