Titles you rated
In TimeRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
CarsRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0