Series
Ratings
136
Breaking BadRated ★ 5.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
You Season 5Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 4.5