Titles you rated
You Are My SunshineRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0