Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0- WishRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
PossessedRated ★ 1.0