Movies
Ratings
128
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0- PapaRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0