Titles you rated
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Capital ScandalRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0