Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0