Series
Ratings
15
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
One PieceRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0