Titles you rated
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
BlindRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0- PapaRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
SawRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0