Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
Good BoyRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5