Movies
Ratings
110
Troll FactoryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
DuneRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5