Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
BasquiatRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
Like CrazyRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 1.0
50/50Rated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.5