Movies
Ratings
824
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
BabelRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0