Movies
Ratings
297
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 2.5
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0