Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
TwilightRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
SaltRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
Deliver Us from EvilRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0