Titles you rated
About FamilyRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5- Nine Different Nuances of the Same ColourRated ★ 1.0
BirdRated ★ 4.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 5.0
SpringtimeRated ★ 4.5
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 3.5
A Tale of WinterRated ★ 4.0
Doctor ZhivagoRated ★ 3.5
The Public Cemetery Under the MoonRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The ShowerRated ★ 4.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0