Titles you rated
- WishRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 2.0
- ザ・タイタニックRated ★ 5.0