Series
Ratings
21- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0