Titles you rated
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 10Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5