Titles you rated
Long Live the KingRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5- The First ShotRated ★ 4.5
MalenaRated ★ 4.0
War DogsRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 1.5
Point BreakRated ★ 4.0
The Art of Self-DefenseRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Triple FrontierRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 3.5