Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
Time Still Turns the PagesRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0