Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.5
21Rated ★ 3.5