Movies
Ratings
26
A Moment to RememberRated ★ 4.0
GantzRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 1.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0