Titles you rated
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
Cosmetic PlayloverRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Captivated, by YouRated ★ 4.0
Cinderella ClosetRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
ShijukaraRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 2.5
Long VacationRated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
How to Keep a MummyRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
Love will begin when Money endRated ★ 4.5