Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 2.0
Extraordinary YouRated ★ 2.0
Woman of DignityRated ★ 2.0
Movie RoomRated ★ 1.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 1.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 1.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 1.0
Chief KimRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0