Titles you rated
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0