Movies
Ratings
211
Man in LoveRated ★ 3.0
Tokyo GirlRated ★ 5.0
WindstruckRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
A Day for an AffairRated ★ 2.0
ScoutRated ★ 2.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
You Are My PetRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0