Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Old GuardRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 5.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
Back in ActionRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
Under ParisRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 1.5
Mission: CrossRated ★ 3.0
Heart of StoneRated ★ 2.5
The MistRated ★ 3.5- Holy PunchRated ★ 0.5
The KillerRated ★ 4.0
AtlasRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5