Series
Ratings
77
Chainsaw ManRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 3.0
The Witcher Season 3Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
You Season 4Rated ★ 5.0
The Witcher: Blood OriginRated ★ 3.5