Movies
Ratings
255
The MatchRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0