Movies
Ratings
58
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Dark CityRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 1.0
SwordfishRated ★ 1.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 1.0
Film SocialismeRated ★ 1.0
The Incredible HulkRated ★ 1.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
LeonRated ★ 1.0