Movies
Ratings
20
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0