Series
Ratings
14
JumongRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0