Movies
Ratings
159
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0