Movies
Ratings
680
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Don't Breathe 2Rated ★ 1.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
EternalsRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0