Titles you rated
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
Mr. HongRated ★ 3.0- ChangeRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
TyphoonRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Just MarriedRated ★ 3.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.5
He Was CoolRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 2.5
National SecurityRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0