Movies
Ratings
547
MoanaRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5