Series
Ratings
178
HorimiyaRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0- Q10Rated ★ 3.0
Money CrazyRated ★ 4.0
From Miyamoto to YouRated ★ 4.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 3.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0- The Quiz ShowRated ★ 3.0
Tokujo Kabachi!!Rated ★ 3.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.0
The Family GameRated ★ 3.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 3.0