Series
Ratings
94
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5- Space DandyRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 3.0