Movies
Ratings
439
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.0
Lights in the DuskRated ★ 3.5
The SonRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
First ReformedRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5