Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
When They See UsRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- PoloRated ★ 3.5
Challenger: The Final FlightRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Evil GeniusRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0