Titles you rated
The Death of StalinRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
The 33Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 3.0
The NunRated ★ 2.0
The PostRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
All That Heaven AllowsRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5- The Haunted House ProjectRated ★ 1.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5