Titles you rated
InsidiousRated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
Death BellRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 5.0
HostelRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The ResidentRated ★ 5.0
Diary of JuneRated ★ 5.0