Movies
Ratings
290
ArmageddonRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 5.0