Series
Ratings
63- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 3.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5
School-Live!Rated ★ 4.0- 뽀나나의 19 그 심리툰Rated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
How to Keep a MummyRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0