Series
Ratings
42
How Do You Play?Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
KairosRated ★ 4.0
The Loudest VoiceRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5