Movies
Ratings
175
A Star Is BornRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0